گلوری باند اصفهان

مقدمه

مزایای ورق گلوری باند

چرا استفاده از ورق های کامپوزیت آلومینیوم؟

8 ویژگی ورق کامپوزیت

انواع ورق گلوری باند

آلومینیوم کامپوزیت پانل:

آلومینیوم کامپوزیت پانل نانو:

آلومینیوم کامپوزیت پانل طیفی (رنگی):

آلومینیوم کامپوزیت پانل ضدباکتری:

آلومینیوم کامپوزیت پانل مقاوم در برابر آتش:

نمای کامپوزیت طرح چوب:

ساخت ورق گلوری باند توسط شرکت گلوری باند اصفهان

شکل 1گلوری باند اصفهان

شکل 2ورق های کامپوزیت گلوری باند اصفهان

گلوری باند اصفهان

مقدمه

امروزه ورق کامپوزیت آلومینیوم یکی از شناخته شده ترین و مطرح ترین متریال برای نمای ساختمان به شمار میرود. سبک بودن و کاستن از بار ساختمان از مهم ترین شاخصه های استفاده از این متریال است. علاوه بر این زیبایی مدرن و برخی از شاخصه های فیزیکی و شیمیایی آنرا به بهترین مصالح ساختمانی تبدیل کرده.

این ورق کامپوزیت مطابق با استاندارد های اروپا میباشد. کیفیت ورق گلوری باند موجب گردیده تا همواره glory band یکی از جدی ترین رقیبان برندهای مشابه خارجی باشد.

همچنین تولید این محصول در کشور موجب گردیده در مقایسه با برندهای مشابه از قیمت مناسب تری برخوردار باشد. این امر توجه متخصصان و دست اندرکاران صنعت ساختمان را به خود جلب نموده است.

مزایای ورق گلوری باند

 • وزن سبک
 • شکل گیری آسان
 • استقامت رنگ در برابر باران های اسیدی
 • تنوع رنگی زیاد
 • ابعاد بزرگ و متنوع
 • سرعت اجرای بالا
 • مصالح زیرسازی سبک
 • تنوع اجرا
 • قابلیت تعویض پانل
 • عایق صوتی

کیفیت ورق گلوری باند همواره بزرگترین هدف شرکت گلوری باند بوده است. دست یافتن به آن باعث گردیده glorybond به عنوان بهترین و قابل اطمینان ترین جایگزین برای اقلام وارداتی باشد. البته که عمدتاً فاقد کیفیت مناسب نیز میباشند.

گلوری باند اصفهان

گلوری باند اصفهان

شکل 1گلوری باند اصفهان

چرا استفاده از ورق های کامپوزیت آلومینیوم؟

میدانید که نماهای سنتی مانند شیشه و سنگ و چوب برای استفاده در نمای ساختمان وجود دارد. پس چرا ما باید از ورق های کامپوزیت شرکت گلوری باند استفاده کنیم.

8 ویژگی ورق کامپوزیت

ورق های کامپوزیت آلومینیوم با داشتن ویژگی هایی، اغلب نماهای سنتی را از رده مصرف خارج کرده اند. برخی از ویژگی های ورق کامپوزیت آلومینیوم که آنها را برتر میکنند در زیر آورده شده اند:

 • سبکی وزن ورق کامپوزیت آلومینیوم نسبت به نماهای سنتی
 • شکل پذیری متنوع ورق های گلوری باند که موجب سهولت در نصب آنها می شود.
 • داشتن طیف رنگی متنوع همراه با طرح های گوناگون
 • ابعاد بزرگ ورقهای کامپوزیت آلومینیوم
 • سرعت نصب ورق های کامپوزیت بسیار بالاست و این خود یک پالم مثبت است.
 • مصالح زیرسازی ورق های کامپوزیت آلومینیوم خیلی سبک هستند.
 • ورق کامپوزیت نصب شده در صورت بروز مشکل براحتی قابل تعویض میباشد.
 • ورق های کامپوزیت آلومینیوم همواره عایق صوتی به حساب میروند.

بصورت مختصر تعدادی از ویژگی های ورق گلوری باند در بالا برای شما عزیزان آورده شد.

انواع ورق گلوری باند

آلومینیوم کامپوزیت پانل:

آلومینیوم کامپوزیت پانل معمولی از ترکیب چندلایه مختلف به همراه پوشش آلومینیوم تولید میشود. دو صفحه آلومینیوم روکش شده که سطح هسته پلی‌اتیلنی آن را پوشش میدهد. چسباندن این سطوح آلومینیومی به هسته، توسط فرایندهای شیمیایی و مکانیکی انجام میشود. این به گونه ایست که در مقابل ورقه ورقه شدن به شدت مقاومت می کند.

آلومینیوم کامپوزیت پانل نانو:

آلومینیوم کامپوزیت پانل نانو خواصی نظیر ضد آلایندگی، مقاومت در برابر آتش، استحکام مناسب و… را داراست. همچنین خصوصیات منحصر به فردی نظیر خود تمیزکنی و مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی نیز برخوردار میباشد. فلذا با توجه به ویژگی‌های فوق دیگر نگرانی ای درباره تمیز کردن ورق های گلوری باند وجود نخواهد داشت.

آلومینیوم کامپوزیت پانل طیفی (رنگی):

آلومینیوم کامپوزیت پانل طیفی الهام گرفته از رنگهای موجود در طبیعت مثل رنگهای رنگین کمان است. سطح بین ورق بوسیله رنگ براق خاصی پوشانده شده که باعث ایجاد حس لطافت و رنگارنگی در گلوری باند میشود. فعل و انفعالات بین نور و مواد، انعکاس، انکسار و جذب رازهای تأثیر رنگ موجود در گلوری باند است. در واقع وجود قابلیتهای فوق سبب می گردد بسته به زاویه تابش نور، رنگهای متفاوتی نمایان گردد. از این ورق می توان در اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی در اماکنی که نام برده میشود استفاده کرد. این مکان ها شامل: مکانهای عمومی، فروشگاه های زنجیره ای، مراکز خرید، تبلیغات نمایشگاهی و…

آلومینیوم کامپوزیت پانل ضدباکتری:

آلومینیوم کامپوزیت پانل ضدباکتری یکی از محصولات انحصاری IBOND است. این نوع آلومینیوم، از هسته پلی‌اتیلن با وزن مخصوص کم و ضدآلاینده تولید شده است. بین دو ورق آلومینیومی با تکنولوژی پیشرفته قرار گرفته است. برروی سطوح این ورق، رنگ ضدباکتری بکار رفته که در اثر آن، ظاهری زیبا و مطلوب ایجاد شده. خصوصیات ضد باکتری موجود در رنگ، سبب محافظت محیط اتاقهای عمل، مراکز تولید و نگهداری دارو، آزمایشگاه ها و… میگردد.

آلومینیوم کامپوزیت پانل مقاوم در برابر آتش:

این نوع ورق از هسته پلاستیکی نسوز به همراه دو لایه ورق آلومینیومی تشکیل شده است. این ورق نمونه جدیدی از ورقهای کامپوزیت آلومینیومی است. در واقع هسته پلاستیکی شامل عنصر ضدآتش میباشد. این هسته سبب می گردد این ترکیب به سختی آتش گیرد. همچنین این قابلیت توسط استانداردهای خاص، آزمایش شده که موفق به دریافت گواهی درجه ی یک شده است. ضمناً این ماده نسوز دارای ویژگی مناسبی بوده که در هنگام آتش سوزی هیچ گونه گاز مضری را تولید نمیکند.

گلوری باند اصفهان عرضه کننده این نوع ورق کامپوزیت در اصفهان است.

نمای کامپوزیت طرح چوب:

این نوع ورق گونه دیگری از ورق گلوری باند است. که البته همانند طرح فلز هم در داخل و هم در خارج کاربرد وسیعی دارد. سطح خارجی این ورق ها از یک لایه لمینیت مقاوم استفاده شده است.

گلوری-باند-اصفهان

گلوری-باند-اصفهان

شکل 2ورق های کامپوزیت گلوری باند اصفهان

ساخت ورق گلوری باند توسط شرکت گلوری باند اصفهان

ورق های کامپوزیت و آلومینیوم گلوری باند توسط شرکت گلوری باند در اصفهان در حال تولید و عرضه میباشد. برای تهیه ی ورق های کامپوزیت و آلومینیوم مقاوم میتوانید به شرکت گلوری باند در اصفهان مرارجقه کنید.

شرکت گلوری باند با کمترین قیمت همراه با برترین تیم ها رضایت شما را جلب میکند. همچنین شرکت گلوری باند اصفهان قادر است برترین نماها را به ساختمان شما بدهد.

پس اگر به دنبال نمایی زیبا و مقرون به صرفه برای ساختمان خود هستید همین حالا با ما تماس بگیرید.